O Nas

Rybka Opony - Sklep - Serwis Premio

 

Jesteśmy producentem opon bieżnikowanych do samochodów osobowych, dostawczych, terenowych  oraz wyścigowych. Firma z wieloletnią tradycją jest własnością szwagrów Mariusza Rybki i Norberta Kopsa. Założycielem firmy jest ojciec Stefan Rybka który w 1975 roku uruchomił wulkanizację i bieżnikowanie opon w Radlinie, gdzie do dziś mieści się nasz Serwis Ogumienia należący do sieci serwisów Premio Goodyear. W ramach nabytego doświadczenia w roku 2000 powstał GLOB-GUM zakład produkcyjny opon bieżnikowanych w Ornontowicach.

logo naszej marki opon

Jakość naszych wyrobów została zbadana w Polskim Centrum Badań i Certyfikacji w Poznaniu, wydane zostały następujące dokumenty:

Globgum

Rybka opony - Radlin

Dokładamy wszelkich starań aby nasze usługi oraz produkty reprezentowały wysoki standard. Zawsze próbujemy pomóc naszym klientom w doborze odpowiednich opon dopasowanych do oczekiwań klienta, modelu samochodu, budżetu. 

Opony bieżnikowane Globgum są doskonałym kompromisem pomiędzy dobrą ceną i jakością oferowanych modeli. Opieramy się tylko na sprawdzonych wzorach które zyskały uznanie klientów za skuteczne odprowadzanie wody oraz błota pośniegowego, znakomitą trakcję na śniegu i zdolność do pokonywania stromych podjazdów.

 

moon
Hotel Pracowniczy Moon-Ornontowice